1
/
of
3
Gilliland Grove, LLC
In-Shell Pecans - 1 lb
In-Shell Pecans - 1 lb
Regular price
$8.95 USD
Regular price
Sale price
$8.95 USD
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
1 pound of delicious Mississippi pecans! A mix of Pawnee and Excel pecans. In-shell, ready to be cracked and eaten. Bring on the pecan pies. Yummy.
Share


